O projektu

Úvod

Projekt Sbíráme tonery je ekologicko charitativní projekt zaměřený na sbírání tonerů a cartridgí z tiskáren a kopírek od široké veřejnosti a podnikatelského sektoru. Do našeho projektu se může zapojit každý, je určen široké veřejnosti. Cílem je ochrana životního prostředí a pomoc dětem z dětských domovů.

Umístěním sběrného boxu také zvýšíte ekologické cítění jak občanů, tak i Vašich zaměstnanců a máte propagaci, že se Vaše společnost účastní jak charitativní činnosti, tak má i ekologické myšlení.

Proč tento projekt?

toner01s
Každý rok skončí v koších a následně na skládkách přes 95% tonerů a cartridgí. Lidé ví, že se nemají náplně vyhazovat a pokud se nyní nabízí tato možnost, určitě mnoho z Vás této možnosti využije pro dobro naší planety. Plasty, ze kterých jsou tonery a cartridge vyrobeny, mají poločas rozpadu až 1000 roků…

Jak projekt funguje

Stačí nás informovat o Vašem zájmu. Nabídneme Vám možný systém spolupráce, nebo poradíme kde můžete laserové tonery nebo inkoustové tonery bezplatně odevzdat. Tím pomůžete nejen přírodě, ale i dětem, jak je naše motto. Čím bude větší síť míst, kde se mohou tonery a cartridge odevzdávat, tím bude vše jednodušší a efektivnější pro nás všechny.
Máme připraveny boxy jak malé, tak i velké, jak pro domácnosti, tak i velké společnosti.

Koho podporujeme

dd_dagmar

    • Životní prostředí – chráníme naší planetu
    • Dětský domov Dagmar Brno
    • Dětský domov Pardubice

LOGO dd_small

Fakta

Kam s tonery?   tuto věc budete mít vyřešenou…

Ušetříme Vám starosti kam s tím. Odebereme od Vás všechny druhy tonerů a catridgí, které máte nejen u Vás doma, ale i v kanceláři. Odložením do recyklačních boxů pomůžete přírodě a pomůžete dětem.

Recyklovat je nutnost
Staré a nefunkční tonery pro nás mají svoji hodnotu. Sběrem tonerů podpoříte recyklaci další komodity, ale zároveň pomůžete zajistit velice jednoduchým způsobem peníze pro děti.
soutez01s

Pro soutěživé
V každé školce i škole mohou soutěžit třídy mezi sebou, školy v rámci své kategorie nebo i v rámci území, měst. Ve firmách např. kolektivy, pobočky… zde je nepřeberné množství variant. Pro všechny samozřejmě odměny!!! Napište nám, co a jak plánujete.

Co nás to bude stát?

Nic, vše je zdarma