Objednávka

Objednávka odvozu

Není nic jednoduššího, napište na e mail: info@sbirametonery.cz.

Dáme Vám vědět termín kdy se bude box vyzvedávat. Za odvoz nic neplatíte, vše je zdarma a o vše se postaráme. Stačí napsat e mail.

Objednávka zapojení do systému projektu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Děkujeme Vám, že máte zájem o náš box. Jsme rádi, že se chcete zapojit do projektu a sbírat. V rámci projektu není potřeba žádná smlouva.

Napište si o box na box@sbirametonery.cz nebo nám zavolejte na tel. 606 747 155.

Do boxu budete moci odevzdávat tonery a cartridge.

Sbíráním pomáháte nejen přírodě ale i dětem.

Poskytnutím kontaktních údajů do projektu Sbíráme tonery dává účastník projektu souhlas dle §5 zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, k jejich využíváním pro marketingové účely realizátora a to především pro informování o projektu Sbíráme tonery, zejména pro zasílání nových boxů, vyzvedávání plných boxů, apod.. Tento souhlas lze kdykoli u realizátora odvolat.

Pravidla projektu Sbíráme tonery je realizátor oprávněn jednostranně změnit nebo upravit. Realizátor je o takové změně nebo úpravě a datu účinnosti nového znění těchto pravidel povinen informovat všechny účastníky přihlášené do projektu Sbíráme tonery, a to v dostatečném časovém předstihu. Projekt Sbíráme tonery je koncipován jako dlouhodobý ekologický program koncipovaný pro širokou veřejnost s podporou charitativní činnosti.